Her geçen gün daha da büyüyen şehirler, yükselen binalar, artan gürültü ve kalabalıklar insanlarda zaman zaman kaçıp gitme isteği uyandırıyor. Kent yaşamına her an yenisi eklenen zorluklar dünyada ve ülkemizde yaşamı basitleşitrmeye yönelik eğilimleri arttırıyor. İnsanlar yaşadıkları alanı küçültmeyi, basitleştirmeyi ve daha azıyla yaşamayı seçiyor. İnsanlar küçük yaşam felsefesini ve bu yaşam tarzına eşlik eden özgürlüğü benimsiyor ve çözümler arıyor.

1985 yılından bu yana prefabrik ve çelik yapı sektöründe kendini ispatlayan ADALI A.Ş. yeni ürünü “Tiny House Adalı” ile sizlere kent yaşamına alternatif, doğa ile aranızdaki tüm engelleri kaldıracak çözümler sunuyor.

Tiny House Adalı”, O2 belgeli bir römork üzerine inşa edilen, yürüyebilen, trafiğe çıkabilen, ruhsatlı ve plakalı, özel tasarım evler ile sizlere sadece bir ev değil bir yaşam biçimi sunuyor.

“Tiny House Adalı” doğanın sizi sıcak ve konforlu bir şekilde kucaklamasına izin veren, şehrin gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak istediğinizde sığınabileceğiniz rahat ve sade bir yaşam vaat ediyor.

Dilediğiniz manzarada, sevdiklerinizle birlikte alabileceğiniz temiz bir havayı teklif ediyor.

“Tiny House Adalı” daha az metrekareyle, daha az maddi mülkle yaşamak konusunda verilebilecek bilinçli bir karar öneriyor. Bu karar ki size en önemli kaynağınızı, zamanınızı hediye ediyor.

“Tiny House Adalı” karavandan farklı olarak daha çok sabit kalmayı arzulayan, nefes alabilen, tam bir ev konforu sağlıyor. Daha az eşya ile daha doğal taleplere karşılık gelen bu evler size lüks, estetik ve özgürlüğü bir arada sunuyor.

“Tiny House Adalı” sizlere küçüklüğün huzurunda özgürlüğü sunuyor. Küçülen yaşam alanlarında daha az kullanılan kaynaklar ekolojik ayak izimizi hafifleterek gelecekte daha iyi bir dünya vaat ediyor.

“Tiny House Adalı” konaklama, cafe, restoran, mağaza vb farklı iş kollarına yönelik hazırladığı yenilikçi mobil ürünleri ile işinize yaratıcı çözümler sunuyor.

Ürünlerimizin tasarımı ve üretimi uzman ekiplerimiz ile Tekirdağ’da bulunan kendi tesislerimizde gerçekleştirilmektedir.